KONST / Skulptur & konsthantverk / Keramikmedaljonger 4377721
nr 437 7721
Keramikmedaljonger
2st + relieftavla [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 november 2006
kl 17:52:07
100 kr
150 kr
250 kr